Co nowego?

Inwestycja w nowoczesność - kilka słów o możliwościach nowej strony Nautic-y

Inwestycja w nowoczesność - kilka słów o możliwościach nowej strony Nautic-y

Naszym celem było stworzenie od podstaw strony, która umożliwi użytkownikom polskim i czeskim sprawne dotarcie do najważniejszych informacji o Nautice.

Obecna witryna jest prosta i czytelna, w naszej ocenie spełnia trzy podstawowe fundamentalne założenia, jakie nam przyświecały przy pracach nad nią:

1/ miała umożliwiać nawigację na urządzeniach mobilnych,

2/ powinna pozwalać na internetową rezerwacje wybranego boiska na naszym Orliku,

3/ umożliwić gościom z Czech zapoznanie się z możliwościami naszego obiektu.

Badania na rynku pokazują, że prawie 70% użytkowników korzysta ze stron internetowych przy użyciu telefonu komórkowego lub tabletu – punktem wyjścia było więc przygotowanie naszej witryny pod rozdzielczości tych urządzeń.

Z tego celu wynikał następny – miała być szybka, czyli przejrzysta, pozbawiona dodatkowych ozdobników a jednocześnie z perspektywy użytkowników zapewnić klarowny i szeroki dostęp do informacji.

Kolejnym naturalnym celem stała się - zgodnie z dużą liczbą zgłaszanych zapytań na kasy Nauticy, bezpośrednio do animatorów czy drogą @ możliwość internetowej rezerwacji boisk Orlik, zarówno do piłki nożnej jak i wielofunkcyjnego do siatkówki czy tenisa ziemnego. Po wejściu każdy zainteresowany może sprawdzić on-line czy na wybrany termin jest jakiś chętny, na kiedy można się z kolegami umawiać na sparing. Teraz czekamy na informację zwrotną od użytkowników tego modułu – co można w nim udoskonalić – promocja@nautica-gorzyce.pl.

Znaleźliśmy na niej miejsce również dla naszych głównych lokalnych partnerów. Po kliknięciu użytkownik łatwo może sprawdzić co się dzieje w gorzyckiej kulturze na GCK czy sprawdzić na e-gorzyce co było omawiane na ostatniej Radzie Gminy. Łatwo da się również dowiedzieć się czy „kebab” jest już otwarty albo znaleźć nr telefonu do Centrum Treningu.

Osobną zakładkę poświęciliśmy naszym gminnym klubom sportowym. Na teraz są tam podstawowe dane kontaktowe i informacje o ich działalności, ale mamy nadzieję, że za jakiś czas nasza strona zostanie miejscem pierwszego wyboru dla osób szukających informacji o sportowym życiu gminy.

Całkowicie nowym pomysłem jest zaproszenie do współpracy lokalnych przedsiębiorców z szeroko pojętej branży rekreacyjno-turystyczno-sportowej – zakładka „Wycieczki z Nauticą” to zbiór kilku propozycji na spędzenie czasu „w ruchu” grupowo, ze swoją klasą czy z rodziną. Zapraszamy kolejne lokalne podmioty chcące pokazać swoje atrakcje użytkownikom naszej strony do kontaktu z promocja@nautica-gorzyce.pl.

Natomiast wszystkim innym dajemy możliwość umieszczenia banera reklamowego, przypominamy, że obiekty Nautic-y w tym pływalnię, boiska Orlik z placem zabaw, saunarium i Centrum Treningu odwiedza około 200 tysięcy osób rocznie. Oferta cenowa tego typu reklamy jest bardzo atrakcyjna ponieważ w naszym zamyśle ma służyć głównie do pokrycia kosztów funkcjonowania strony.

Reasumując, mamy świadomość ile na nas czeka wyzwań ale uważamy, że realizując tą inwestycję może nie wyprzedzimy „google” ale z pewnością jest to znaczący krok w stronę nowoczesności.

Zapraszamy do sprawdzenia.

Wróć do listy
Teb 3

Partnerzy:

  • GCKG Gorzyce
  • e-gorzyce
  • Miesięcznik U Nas
  • Gorzyce